Es lauzu, tu lauzi, mēs lauzām, viņi lūza.

Es lauzu, tu lauzi, mēs lauzām, viņi lūza.

By Sandra Kalniete

  • Release Date : 2015-04-30
  • Genre : Europe
  • FIle Size : 22.11 MB

Description

Es lauzu, tu lauzi, mēs lauzām, viņi lūza. Sandra Kalnietes Atmiņu Grāmata Vai ļaužu. Tu viņu nogalināji. Mēs lauzām. Vini Luza Stasta ar Latvijas Tautas Frontier Nē TAS tapšanas 1988. GADA lidz Vasara neatkarības atjaunošanai Latvijas 1990. Gada 4. Maija. Gandrīz VAI dienasgrāmatas forma uzrakstītā Grāmata IR stāsts par musu tautas Treso Atmodu cilvekiem, Kas tik veidoja vadīja divsimt tūkstošu biedru lielo Organizāciju. Baltijas tautu kustības 1990. Gada Pavasari nav TIKAI atjaunoja 1940. GADA okupēto anektēto Baltijas valstu neatkarību, bet Ari Savienības satricināja Padomju pamatus, 1991. Gada decembrī si ļaunuma impērija sabruka.

Starptautiskajā politika Latvijas Tautas frontes, Sajūdis Rahvarinne ienāca negaidītas negribētas, JO apdraudēja Pasaules Kārtības izsvērto bipolāro līdzsvaru. Rietumi bija ieinteresēti vienoties ar ASVSR masu iznīcināšanas ieroču ierobežošanā Vācijas apvienošanā. Šajos Planos Baltijas revolūcija Bija traucēklis, Tāpēc ik Politikis a diplomātus, Kas apmeklēja Rīgu, Viļņu VAI Tallinu, aicināja "nešūpot Mihaila Gorbačova Laivu".

Baltijas revolūcija CITAS aizvien aktīvākās demokrātiskās kustības Austrumeiropa nostādīja Gorbačovu izvēles priekša - Paturet Baltijas Konfigurācija VAI Laut Austrumeiropai AIZIET Nr SSRP KONTROLES. Gorbačovs atlaida Austrumeiropu, TacU Driz viņam Nacas zaudēt Ari Baltijas Konfigurācija. This satricinājuma iespaidā Padomju Savienība sabruka ir pasaule, kadu mans līdz pazinām Kops Otra Pasaules kara beigām, izmainījās UZ VISIEM laikiem. Latvijas Mūsdienās, Lietuvas Igaunijas tautas kustību Veiksmes stāsts VAR kalpot par piemēru daudziem miljoniem cilveku vīzu pasaule, Kuri joprojam tiecas PEC Brīvības.

SVARĪGI saprastu Latvijas Baltijas Tautu Lomu šajos tektoniskajos procesos, IR jālasa Sandras Kalnietes Grāmata; TĀ Stasta ar stratēģiju par taktiku pēc sarežģītajām izvēlēm kompromisiem, Kas IK UZ Sola apdraudēja virzību UZ augstāko mērķi. Autores detalizētais stāstījums lasītājam ļauj ieskatīties Revolūcijas Aizkulises saprast, KA IR laiks ķekars Bijis kaislību pilns aizraujošs. Grāmata REIZE analītiska IR ARI personīga, JO Parada atgriezenisko Saiti STARP Notikumu veidotājiem iepazīstināsim sie notikumi Vinus ietekmē maina.

Kops Atmodas Sandra Kalniete turpinājusi IR bullet diplomātisko, Politisko, Sabiedrisko Radošo darbību. ...

keyboard_arrow_up